درباره شرکت

 

 

Lapponia Homes  در سال 2002 در زمینه املاک و مستغلات در شهر آلانیا ی ترکیه با هدف خدمت رسانی به جامعه فنلاندی و ترک مقیم و توریست تاسیس شد. این شرکت یک تجارت خانوادگی است که توسط Bayram Ali Gecgel و برادرانش اداره می شود. از زیر مجموعه های این تجارت خانوادگی می توان به بار-رستوران های معروف Bella Heikin Baari که برای بسیاری از توریست های اروپایی مکانی نام آشناست اشاره کرد.

Lapponia Homes  با سابقه بیش از 13 سال در زمینه املاک و مستغلات در آلانیا و حومه دارای شناخت و ارتباطات خوبی در منطقه می باشد که میتواند زمینه را برای کمک و پاسخگویی به سوالات مشتریانمان در انتخاب بهتر و صحیح یاری رساند. مشاوران و متخصصین ما از زمان آغاز مشاوره تا خرید و امضای قرارداد و انتقال سند در زمینه خرید خانه و یا مشاغل و اخذ اجازه و ویزا های لازم در خدمت مشتریان فارسی زبان خواهند بود. هدف ما از ابتدا تامین نیاز های جامعه کشور های اسکاندیناوی الخصوص کشور فنلاند بوده و بعد از آن سعی در تامین نیاز های جامعه سوئدی داشتیم که به این مهم دست پیدا کردیم. با توجه به علاقه جامعه ایرانی برای سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه، هدف خود را بر انجام خدمت رسانی به جامعه ایرانی نهادیم. انجام مشاوره و اطلاع رسانی صحیح از قانون های کشور ترکیه در زمینه خرید املاک تا اخذ سند و خرید ملزومات خانه در کنار شما هستند.

قوانین ترکیه در حال تغییر و همگام سازی برای عضویت در اتحادیه اروپا می باشد از همین رو همواره با مشاوران حقوقی خود در حال تبادل اطلاعات برای بروزرسانی منابع مان هستیم تا بتوانیم اطلاعات صحیح و مطابق روز را به مشتریانمان ارائه دهیم. ما با همکاری با شرکت های بزرگ خانه سازی از جمله Oguzhan Construction ja ETUCON Insaat Ticaret A.S.  که همواره پروژه های بزرگ را به انجام رسانده اند به عنوان عاملیت فروش و مشاور همکاری میکنیم. این شرکت ها در زمینه طراحی و ساخت دارای گواهینامه ISO 9001 و دارای سابقه ی بلند مدتی در امر ساخت و ساز هستند. برخی از پروژه های عظیم شرکت Oguzhan Construction عبارتند از :  Olive City, Crystal Park, Orion city. و همچنین شرکت Etucon İnsaat Ticaret A.S پروژه های از قبیل :

Ottoman Village, Vesta Garden،Konak Beach،Vesta Kleopatra. را طراحی و ساخته اند.

مشاوران Lapponia Homes  به زبان های ترکی، فارسی، انگلیسی،فنلاندی و سوئدی می توانند به شما در امر تحقیق،انتخاب و خرید مشاوره و یاری برسانند. ما همچنین با   چندین مشاور املاک در کشور فنلاند دارای ارتباط و همکاری گسترده ایی هستیم، برخی از این شرکت ها عبارتند از : Forssan kiinteistökauppiaat Oy, Hyvät Kaupat LKV, Asunto Bjorndahl Oy.

تلاش و سعی ما انجام و ارائه خدمات با مشاورین املاک در ایران نیز میباشد که به زودی در شهر های بزرگ ایران همکاری خود را با مشاورین خوشنام برای ارائه خدمات بهتر و سریعتر به جامعه ایرانی را آغاز خواهیم کرد.

هدف شرکت Lapponia Homes  انجام خواسته ها و خدمت رسانی صحیح به مشتریان غیر بومی در کوتاه ترین زمان با توجه به بودجه مشتریان مان می باشد. اگر خواهان خرید ملک در آلانیا و شهر های اطراف هستید، کافی است با مشاورین ما از طریق پست الکترونیک و یا تلفن تماس حاصل فرمایید و ما تمام تلاش خود را برای یافتن ملک مورد نظر شما انجام خواهیم داد.